Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

     Saturday, 25.06.2022, 07:21Ви увійшли як Guest | Група "Гости"Вітаю Вас Guest | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [336]
Виховна робота [221]
Методична робота [38]
Психологічна служба [36]
Учнівське самоврядування [17]
Спортивна робота [108]
Національно-патріотичне виховання [46]
Наше опитування
Ким ви є для училища?
Total of answers: 218
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2019 » December
31 December, Tuesday
24 December, Tuesday
23 December, Monday
19 December, Thursday
18 December, Wednesday
17 December, Tuesday
14 December, Saturday
13 December, Friday
12 December, Thursday
11 December, Wednesday
04 December, Wednesday
03 December, Tuesday
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  December 2019  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів