Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

П`ятниця, 26.04.2024, 00:22Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Користувачів: 0
Головна » 2019 » Лютий » 8 » Баскетбол. Першість області.
13:06
Баскетбол. Першість області.

07 лютого 2019 року в м. Рівне відбулися змагання з баскетболу серед дівчат в залік Спартакіади професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

Команда ВПУ №25 смт Демидівка у складі: Голуб Катерини (39к3 група), Габрилевич Марти (36к3група), Давиденко Аліни (36к3 група), Євкевич Олени (26к3 група), Мартинюк Марії (29к3 група), Яцерук Марії (19к3 група) перемігши по ходу змагань команди Клеванського професійного ліцею, ВПУ № 29 смт Володимирець та поступившись у фіналі команді Рівненського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (ІІ місце) та команді Рівненського центру ПТО сервісу та дизайну (І місце), зайняла в підсумку третє місце.

На лінійці 12 лютого команду  з чудовим виступом привітав директор Б.Я. Ткачук та учні училища.

Категорія: Спортивна робота | Переглядів: 718 | Додав: kmr77196189 | Рейтинг: 5.0/1