Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

Четвер, 25.04.2024, 13:12Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Змагання з баскетболу

19 квітня 2018 року в м. Рівне відбулися змагання з баскетболу серед дівчат в залік Спартакіади професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області. Команда ВПУ №25 смт Демидівка у складі: Голуб Катерини (29к3 група), Тимощук Ніни (36к3група), Лаговської Юлії (39к3 група), Тростянчук Олександри (46к3 група), Давиденко Аліни (26к3 група), Плясун Олени (16к3 група), Євкевич Олени (16к3група), перемігши по ходу змагань команди Березнівського ВПУ №4, Клеванського професійного ліцею та поступившись срібним призерам - Рівненському центру ПТО сервісу та дизайну, зайняла в підсумку 3 місце. Переможцем стала команда Рівненського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі.

20 квітня команду з чудовим виступом на змаганнях привітав директор Б.Я.Ткачук  та учні училища на лінійці.

Категорія: Спортивна робота | Переглядів: 839 | Додав: kmr77196189 | Рейтинг: 0.0/0