Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

     Понеділок, 24.06.2024, 12:53Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [336]
Виховна робота [221]
Методична робота [38]
Психологічна служба [36]
Учнівське самоврядування [17]
Спортивна робота [108]
Національно-патріотичне виховання [46]
Наше опитування
Ким ви є для училища?
Всього відповідей: 218
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Столяр. Верстатник


Столяр будівельний

Верстатник деревообробних верстатів.

Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів

Конкуренція на ринку праці та підвищення продуктивності праці вимагає від робітників високих професійних знань, технічної грамотності та рівня культури праці. Професійно-технічний заклад повинен гарантувати рівень підготовки, що відповідає міжнародним вимогам, інтересам розвитку України і регіональним потребам. На вирішення зазначених проблем спрямована діяльність майстрів виробничого навчання нашого навчального закладу.

Осмислення проблеми формування висококваліфікованого робітника неможливе без вивчення та втілення у навчально-виробничий процес інноваційних технологій виконання столярних робіт. Тому основні завдання поставлені перед майстром – оптимізація уроків виробничого навчання у навчальних майстернях; застосування інноваційних методів навчання; упровадження інноваційних виробничих технологій у навчально-виробничий процес.

Приготування шашлика

Конкуренція на сучасному ринку праці вимагає від працівника швидкої модернізації, креативності, постійного оновлення власного досвіду у виробничій сфері. Саме тому майстрам виробничого навчання необхідно постійно опановувати нові технології, розвивати власне мислення, удосконалювати вміння та навички, щоб заохочувати до активної виробничої діяльності учнів - не як виконавців поставлених завдань, а як творчих особистостей, здатних до активного пошуку і втілення інноваційних технологій виробництва. Вишукані сучасні меблі, практичні та оригінальні вікна та двері, предмети щоденного вжитку є витворами майстерності столяра. Саме тому, ця професія є досить актуальною і вимагає високого професіоналізму. Результат власної діяльності щодо впровадження інновацій у навчально-виробничу сферу – це випуск висококваліфікованих, конкурентоспроможних робітників, здатних швидко адаптуватись в умовах виробництва.

Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів Столяр будівельний. Верстатник деревообробних верстатів

Робота столяра пов’язана з певними навантаженнями, тому вимагає від робітника міцного здоров’я, пристосування до роботи в різних положеннях, найчастіше стоячи, а отже, дотримання правил безпеки праці є обов’язковим при виконанні столярних робіт. Професія ставить певні вимоги до індивідуально-психологічних якостей робітника. Важливим є природні здібності до творчості, добрий окомір, чітка координація і точність рухів. У своїй роботі майстер виробничого навчання робить все необхідне, щоб ці навички постійно розвивались та удосконалювались. Професійно важливими якостями столяра є: яскраве уявлення, образне мислення, наочно-образна ізорова пам'ять, концентрація і розподіл уваги. Для успішної професійної діяльності столяру потрібне відчуття розміру, розвинений художній смак і схильність до творчості.

При виготовленні столярних виробів сучасними методами на виробничому навчанні я використовую новітні матеріали – ламіновану плиту. Переваги використання цього матеріалу в тому, що він замінює цінні породи натуральної деревини, шпон різної текстури, має кращі властивості при розкроюванні деталей, а також імітує натуральний вигляд деревини. При цьому зменшуються затрати праці у процесі виготовлення готового виробу. При роботі з ламінованою плитою облицьовування кромками проводиться на кромкувальному верстаті або на лінії «Іма», а в умовах виробничої майстерні – за допомогою звичайної праски. Для більш довговічного та практичного використання, покращення зовнішнього вигляду виробу використовую також пластмасові профілі на кромки. Для збирання виробу використовую конфірмат-стяжку. Великим попитом у нашому училищі користуються виготовлені власними силами комп’ютерні столи. Для їх створення використовуємо усі вище перераховані новації, а також для висувних шухляд та полиць застосовуємо направляючі висувні механізми.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів