19 – 20 квітня 2017 року на базі нашого навчального закладу пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр». У конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області. Конкурс складався з двох турів: теоретичного та практичного. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань та розрахункових задач, а практичний - шпаклювання, шліфування та фарбування поверхні.
![](/pictures/2017/20042017/IMG_2010.jpg) ![](/pictures/2017/20042017/IMG_2011.jpg) ![](/pictures/2017/20042017/IMG_2037.jpg) ![](/pictures/2017/20042017/IMG_2044.jpg) ![](/pictures/2017/20042017/IMG_2058.jpg)
Для педагогічних працівників, які супроводжували учасників конкурсу, практичним психологом закладу було проведено тренінг: «Особистісне зростання педагога».
![](/pictures/2017/20042017/IMG_2032.jpg) ![](/pictures/2017/20042017/IMG_2056.jpg)
В актовій залі учасниками драматичного гуртка «Sine personic» під керівництвом заступника директора з НВихР Прендецької Р.В. було підготовлено гумористично-розважальну програму для учасників конкурсу.
![](/pictures/2017/20042017/IMG_2137.jpg)
З вітальним словом на завершення конкурсу до учасників звернулася методист НМЦ ПТО у Рівненській області Самоїл Галина Іванівна та провела нагородження переможців:
І місце – Покотило Тарас Васильович,
ВПУ №22 м.Сарни
ІІ місце – Остапчук Максим Миколайович,
ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»
ІІІ місце – Бортник Ананій Миколайович ,
ДНЗ "Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту"
![](/pictures/2017/20042017/IMG_2111.jpg) ![](/pictures/2017/20042017/IMG_2109.jpg)
|