28 лютого 2020 року майстрами виробничого навчання груп кухарів, кондитерів Рандюк Р. П., Ласкаржевською Л. В. разом з учнями нашого закладу освіти на базі Рудківської гімназії з профорієнтаційною метою було проведено майстер-клас для учнів 1-4 класів на тему "Оформлення імбирних пряників білковою малювальною масою" та "Оформлення капкейків білковим та вершковим кремом" – для учнів 5-9 класів.
Учні гімназії, поринувши у чарівний світ кондитерського мистецтва, з великим задоволенням розмальовували свої вироби, демонструючи творчу фантазію та естетичний смак.
![](https://i.imgur.com/YlQJKfQ.jpg)
![](https://i.imgur.com/qINWySn.jpg)
![](https://i.imgur.com/NJslFQb.jpg)
|