3 січня 2020 року для педагогічних працівників училища методистом було проведено тренінг "Майстерність педагога".
Метою тренінгу було активізувати творчий потенціал кожного педагога, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень, вчитися діяти і спілкуватися в колективі, знаходячи вихід з будь-якої ситуації.
Під час тренінгу було проведено вправи "Командний напис", "Методична розминка", "Встановіть відповідність", "Портрет ідеального педагога" та "Креатив".
Тренінг пройшов у доброзичливій та дружній атмосфері. Учасники були активними, щирими. Дякуємо Вам за активну співпрацю та позитивні емоції!
![](https://i.imgur.com/MG6t8r5.jpg)
![](https://i.imgur.com/mQ1tjZs.jpg)
![](https://i.imgur.com/xyJEyel.jpg)
![](https://i.imgur.com/Ivn3DC3.jpg)
![](https://i.imgur.com/Ov4sZen.jpg)
![](https://i.imgur.com/Wj4XVnX.jpg)
|