20.12.2017 Кухарі, кондитери ВПУ№25 відзначали День народження професії. Пісні, танці, привітання лунали з уст гостей.
Директор училища Ткачук Б.Я. та заступник директора з НВР Прендецька Т.В. відзначили грамотами кращих кухарів та кондитерів. Згадали наших випускників, які закінчивши училище, досягли значних успіхів в кулінарному та кондитерському мистецтві. Вшанували хвилиною мовчання нашого випускника Зубчука Романа, який загинув в АТО.
А на останок всі присутні ласували святковим смачним тортом. Ще і ще раз переконавшись, що професію потрібно вибирати зі смаком.
![](/pictures/2017/15_kuhar/IMG_1819.jpg) ![](/pictures/2017/15_kuhar/IMG_1817.jpg)
|