3-4 червня 2015 року на базі Вищого професійного училища №25 смт Демидівка було проведено засідання методичної секція керівників фізичного виховання ПТНЗ Рівненської області. У ході засідання методичної секції підведено підсумки методичної роботи керівників фізичного виховання ПТНЗ області. У роботі обласної секції взяв участь голова методичної секції Алексійчук О.А..
![](/pictures/Novosad/SEKCIYA/izobrazhenie_368.jpg)
Учасники секції ознайомились з матеріально-технічною базою Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка; з екскурсією побували в Державному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької битви», взяли участь у спортивних змаганях.
![](/pictures/Novosad/SEKCIYA/izobrazhenie_469.jpg)
|