З 9 по 13 грудня у закладі освіти відбувся Тиждень правових знань.
У ході тижня було організовано виставку "Найвідоміші борці за права людини".
Також, з метою підвищення рівня правової освіти, формування правової культури, поваги до основного Закону України, усвідомлення його ролі в українському державотворенні, отримання знань про конституційні права та обов'язки, вміння працювати з текстовими документами, аналізувати правові ситуації, навчити користуватися своїми правами та захищати їх, було проведено правовий квест на тему "Чи знаєш ти свої права" та виховну годину "Права людини: історія та сучасність".
![](https://i.imgur.com/UiOJ1rP.jpg) ![](https://i.imgur.com/3hPuI87.jpg) ![](https://i.imgur.com/VW8H8Ig.jpg) ![](https://i.imgur.com/ZbfusiC.jpg)
|