З метою набуття індивідуальних навичок стресостійкості у професійній діяльності і для збереження психічного здоров’я викладачів та майстрів в/н 09 січня 2020 р. під керівництвом практичного психолога Паляднік Т.Б. було проведено тренінг «Профілактика стресу».
З огляду на цільову аудиторію та завдання тренінгу стресостійкості були застосовані техніки, що дозволяють ефективно урегулювати психоемоційний стан, активізувати психічний тонус, а також зняти емоційну напругу, розвивати навички роботи з партнером та долати ситуації, які є для учасників тренінгу стресогенними.
![](https://i.imgur.com/juZBUDv.jpg)
![](https://i.imgur.com/0fydpbo.jpg)
![](https://i.imgur.com/bcQ765l.jpg)
![](https://i.imgur.com/RwAQHLK.jpg)
![](https://i.imgur.com/RmdRDvz.jpg)
|