23 червня 2015 року відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки, приуроченої вшануванню пам’яті загиблого випускника навчального закладу 2012 року Зубчука Романа, який загинув 5 січня 2015 року у ДТП під Артемівськом.
![](/pictures/mem_doshka/DSC00610_s.jpg)
![](/pictures/mem_doshka/DSC00616_s.jpg)
![](/pictures/mem_doshka/IMG_0360.jpg)
![](/pictures/mem_doshka/DSC00620_s.jpg)
На відкритті були присутні народний депутат України Дехтярчук Олександр Володимирович, який надав спонсорську допомогу у виготовленні меморіальної дошки, помічник народного депутата Рухер Петро Віталійович, голова Демидівської райдержадміністрації Радченко Сергій Іванович, голова Демидівської районної ради Грач Станіслав Миколайович та рідні загиблого.
![](/pictures/mem_doshka/DSC00626_s.jpg)
![](/pictures/mem_doshka/DSC00636_s.jpg)
|