Понеділок, 25.03.2019, 20:51Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [284]
Виховна робота [194]
Методична робота [30]
Психологічна служба [34]
Учнівське самоврядування [16]
Спортивна робота [89]
Національно-патріотичне виховання [43]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 265
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Атестація


Склад атестаційної комісії

Голова атестаційної комісії – Ткачук Б.Я. – директор училища
Секретар атестаційної комісії – Кот А.І. – інспектор з кадрів

Члени атестаційної комісії:

Теслюк О.О. – заступник директора з НВР

Паляднік Т.Б. –  в.о. заступника директора з НВихР
Ковальчук А.В. – старший майстер
Боратинський І.В. – голова профспілки
Веремчук Г.М. – методист


 

Список педпрацівників, які атестуються у 2018-2019 н.р.

№ з\п

Прізвище, ім'я, по батькові працівника

Посада

Стаж

загальний/на посаді 

Курси

Результати попередньої атестації

1

Князь Ігор Володимирович

Викладач фізичної культури

26\26

2014

Вища категорія пед..зв. «старший викладач»

2

Веремчук Галина Миколаївна

Методист

29\13

2018

Перша категорія

3

Веремчук Галина Миколаївна

Викладач предмета Захист Вітчизни

29\13

2016

Друга категорія

4

Паляднік Тетяна Богданівна

Практичний психолог

14\14

2013

Перша категорія

5

Веремчук Василь Володимирович

Викладач фізики

21\9

2018

Перша категорія

6

Прендецький Петро Іванович

Викладач математики

24/15

2018

Вища категорія

7

Савич Руслан Богданович

Викладач спецпредметів

17\17

2017

Перша категорія

8

Савич Роман Вікторович

Викладач фізики

10\10

2017

Друга категорія

9

Гирський Ігор Іванович

Майстер в\н у групах будівельників

22\22

2017

14 тар. розряд та педагогічне звання «майстер другої категорії»

10

Пащук Микола Андрійович

Майстер в\н у групах механізаторів

30\30

2017

14 тар. розряд та педагогічне звання «майстер першої категорії»

11

Рандюк Раїса Петрівна

Майстер в\н

у групах

кухарів, кондитерів

15\15

2017

14 тар. розряд та педагогічне звання «майстер першої категорії»

12

Лакскаржевська Лариса Володимирівна

Майстер в\н

у групах

кухарів, кондитерів

9\9

2018

14 тар. розряд та педагогічне звання «майстер першої категорії»

13

Сіранчук Раїса Миколаївна

Бібліотекар

34\33

2015

Провідний спеціаліст

14

Юхимчук Сергій Васильович

Викладач предмета Технології

13\13

2016

Перша категорія

 

 

Результати засідання атестаційної комісії  2017-2018 н.р.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites