Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

     Saturday, 25.06.2022, 05:53Ви увійшли як Guest | Група "Гости"Вітаю Вас Guest | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [336]
Виховна робота [221]
Методична робота [38]
Психологічна служба [36]
Учнівське самоврядування [17]
Спортивна робота [108]
Національно-патріотичне виховання [46]
Наше опитування
Ким ви є для училища?
Total of answers: 218
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2018 » April
27 April, Friday
26 April, Thursday
25 April, Wednesday
24 April, Tuesday
23 April, Monday
20 April, Friday
18 April, Wednesday
13 April, Friday
12 April, Thursday
05 April, Thursday
02 April, Monday
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  April 2018  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів