Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

     Saturday, 25.06.2022, 06:19Ви увійшли як Guest | Група "Гости"Вітаю Вас Guest | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [336]
Виховна робота [221]
Методична робота [38]
Психологічна служба [36]
Учнівське самоврядування [17]
Спортивна робота [108]
Національно-патріотичне виховання [46]
Наше опитування
Ким ви є для училища?
Total of answers: 218
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2014 » April
30 April, Wednesday
24 April, Thursday
18 April, Friday
12 April, Saturday
11 April, Friday
10 April, Thursday
08 April, Tuesday
06 April, Sunday
01 April, Tuesday
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  April 2014  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів