Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

     Saturday, 25.06.2022, 06:04Ви увійшли як Guest | Група "Гости"Вітаю Вас Guest | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [336]
Виховна робота [221]
Методична робота [38]
Психологічна служба [36]
Учнівське самоврядування [17]
Спортивна робота [108]
Національно-патріотичне виховання [46]
Наше опитування
Ким ви є для училища?
Total of answers: 218
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Головна » 2014 » December
26 December, Friday
24 December, Wednesday
23 December, Tuesday
22 December, Monday
19 December, Friday
15 December, Monday
12 December, Friday
10 December, Wednesday
05 December, Friday
02 December, Tuesday
01 December, Monday
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  December 2014  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів