Спартакіада гуртожитку - 22 Березня 2016 - Вище професійне училище №25 смт Демидівка - ВПУ 25
     Понеділок, 05.12.2016, 20:39Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Вище професійне
училище №25
смт Демидівка
Рівненської  обл.
Меню сайту
Категорії розділу
Навчально-виробнича робота [156]
Виховна робота [139]
Методична робота [28]
Психологічна служба [30]
Учнівське самоврядування [11]
Спортивна робота [57]
Національно-патріотичне виховання [8]
Наше опитування
Ким ви є для училища?
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Березень » 22 » Спартакіада гуртожитку
15:43
Спартакіада гуртожитку

   З 23 лютого по 16 березня 2016 року в рамках проведення місячника "Молодь обирає здоров'я" було проведено Спартакіаду гуртожитку Вищого професійного училища №25 смт Демидівка «Спорт – це модно!».

  Основне завдання Спартакіади – залучення учнів, що мешкають у гуртожитку до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, пропаганда здорового способу життя.

  Переможцями та призерами по видах спорту стали:

  1. Настільний теніс: 1 місце Костюкевич Ігор (325 секція) Тимощук Ніна (208 секція); 2 місце Клодніцкий Олександр (324 секція) Тимощук Надія (208 секція); 3 місце Корженівський Микола (325 секція) Добровольська Мар’яна (212 секція).

   

   2. Стрільба: 1 місце Костюкевич Ігор (325 секція) Кич Яна (211 секція); 2 місце Жабокрицький Михайло (324 секція) Тимощук Надія (208 секція); 3 місце Клодніцкий Олександр (324 секція) Бондарук Катерина (211 секція).

  3. Біг 1000м. (юнаки), 500 м. (дівчата): 1 місце Костюкевич Ігор (325 секція) Солтис Олена (211 секція); 2 місце Жабокрицький Михайло (324 секція) Бондарук Катерина (211 секція); 3 місце Ганчевський Валентин (320 секція) Лазарук Катерина (212 секція).

  4. Метання гранати (юнаки): 1 місце Костюкевич Ігор (325 секція); 2 місце Ульянич Іван (325 секція); 3 місце Жабокрицький Михайло (324 секція).

  5. Загальна фізична підготовка: підтягування на перекладині (юнаки), піднімання тулуба в сід за 1 хвилину (дівчата):

1 місце Ульянич Іван (325 секція) Тимощук Ніна (208 секція); 2 місце Костюкевич Ігор (325 секція) Бондарук Катерина (211 секція); 3 місце Остапчук Олександр (325 секція) Приймак Тетяна (208 секція).

 За підсумками Спартакіади в номінаціях «Кращий спортсмен» та «Краща спортсменка» стали Костюкевич Ігор та Тимощук Ніна.

Категорія: Навчально-виробнича робота | Переглядів: 116 | Додав: olegos2704 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites