Завітайте на наш новий вебсайт: vpu25.rv.ua

П`ятниця, 26.04.2024, 11:53Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Спортивне життя

24 березня 2016 року у спортивному залі ДПТНЗ "Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну" відбулися змагання з загальнофізичної підготовки в залік Спартакіади професійно-технічних навчальних закладів Рівненської області.

На урочистому відкритті з вітальним словом виступив заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Коржевський Петро Миколайович, який побажав учасникам змагань вдалого виступу та відмінних результатів.

Юнаки змагалися у підтягуванні на перекладині, а дівчата - підніманні тулуба в сід за 1 хв.

Наша команда в складі Богути Назарія (45мб3 групи), Ласкаржевського Василя (34е3 групи), Дорощука Дмитра (21т3 групи), з результатом 69 очок зайняла загальне IV місце, поступившись срібним і бронзовим призерам, які також набрали 69 очок, лише за додатковими показниками. Чемпіоном стала команда Острозького професійного ліцею з результатом 70 очок.

Слід відмітити команду дівчат, де бронзовою призеркою змагань sз результатом 54 очка стала учениця 16к3 групи кухарів-кондитерів Мельничук Ольга. Також відстоювали честь училища Жомірук Ольга, учениця 39к3 групи та Тимощук Ніна, учениця 16к3 групи.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями  з рук головного спеціаліста Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Алексійчука О.А.

Категорія: Спортивна робота | Переглядів: 610 | Додав: olegos2704 | Рейтинг: 0.0/0